Testery

Na naši prodejně pracujeme s nejemodernějšími testry na trhu. 

20. dubna v 21:22

DHC 500

 je zátěžový tester pro rychlé měření startovacího výkonu 0 - 1200 CCA pro 12V motobaterie a autobaterie. Zátěž pro akumulátory je 0 - 500A. Velikost proudu indikuje analogový (ručičkový) ampérmetr a pokles napětí analogový (ručičkový) voltmetr. Tester DHC 500 lze použít i pro měření dobíjecí soustavy u automobilu nebo motocyklu.

Tester Midtronic MDX-335P

Přenosný tester s tiskárnou pro spolehlivétestování 12V olověných akumulátorů, elektrických a nabíjecích systémů automobilů. 
Tester spolehlivě testuje startovací schopnosti kyselinových olověných, AGM a GEL akumulátorů v průběhu několika sekund. Také spolehlivě testuje startovací a nabíjecí napětí elektrického systému vozidla. Výsledek testu je zobrazený na displeji s možností okamžitého tisku integrovanou tiskárnou. MDX335P nabízí možnost testu v normách startovacích proudů EN, DIN, CCA, IEC, SAE v rozsahu 100-900A (EN, CCA, SAE) a 100-550A (DIN, IEC). Způsob analýzy testovaných akumulátorů má společnost Midtronics chráněný více jak 39 patenty v zemích po celém světě.

Digitální refraktometr

pro snadné a přesné měření obsahu vody v medu. Přístroj funguje na optických vlastnostech medu a jeho indexu lomu, který se mění s obsahem vody. Digitální refraktometr je vybaven vlastním teploměrem pro měření teploty okolí, které je využito pro automatické nastavení teplotní kompenzace. Refraktometr měří s přesností 0,2 %. V případě potřeby lze přístroj jednoduše kalibrovat pomocí destilované vody (přístroj je dodáván zklalibrovaný). Výhodou je snadná manipulace a velice přesné měření, které není zatíženo chybou odečítání ze stupnice. Dodáváme jej v ochranném pouzdře, do kterého lze přístroj opakovaně uložit.

Testr kapacity Forex Battery Tester LCD displej 12V 0,3-25A .

Tento tester baterií s konstantním proudem dokáže vybíjet baterie maximálním konstantním proudem 25A. Měří a ukládá hodnoty času, napětí a proudu na USB klíčenku. Po testu lze všechna data zobrazit pomocí softwaru akku. Můžeme analyzovat nabíjecí a vybíjecí křivky a vytvářet testovací zprávy pro zákazníky
 
Technické údaje: Verze 12V 
Rozsah měřeného napětí: 6-18V
Max. Vstupní napětí : 18,6V
Minimální vstupní napětí: 9V
Vybíjecí proud: 0,3-25A
Vypínací napětí 9-18,6V
Doba nabíjení: 1h -99h
Maximální počet cyklů: 200