Něco málo o výrobci Varta

30. listopadu v 12:56

Důvěra ve značku VARTA®

Kamkoli vás vaše cesta zavede, baterie VARTA dodají veškerou energii, abyste se tam dostali. Ať už řídíte svůj úplně první automobil, vaše vlastní vozidlo s funkcí Start-Stop, nebo bohatě vybavené vozidlo s nejvyššími požadavky na energii, baterie VARTA Black, Blue a Silver Trio Dynamic nabízí energii, kterou potřebujete.

Dnes najdete naše produkty v milionech aut, motorových člunů, motocyklů a obytných přívěsů. Naši inženýři vkládají veškerý svůj um a precizní práci do každičké baterie VARTA. Baterie VARTA poskytují delší životnost, menší korozi a nižší náklady na údržbu, kvalitu, kterou můžete nalézt ve všech našich produktech, od řady pro osobní automobily s vyspělou technologií Start-Stop po profesionální výrobky pro motorové čluny. Jestliže si vyberete značku VARTA, máte jistotu spolehlivé precizní technologie, která poskytuje nejlepší kvalitu ve své třídě.

Inovace má svůj účel – VARTA® Baterie VARTA jsou hnací silou inovací zaměřených na snížení spotřeby paliva, jako jsou například motory technologie Start-Stop. Při jejich výrobě se nyní uvolní až o 20 % méně emisí a tyto baterie spolehlivě znovu a znovu startují motor vašeho vozu a tím efektivně snižují jeho spotřebu.

Prémiová zkušenost – Vezměte své vozidlo či plavidlo do servisu který pracuje s bateriemi VARTA® a zažijte skvělý servis při výměně.

Pozoruhodná historie – Značka VARTA se může pochlubit více než 125letou historií. Baterie VARTA používá ve svých vozech většina předních výrobců automobilů a důvěřují jim také řidiči po celém světě.

Od globálního lídra trhu

Za bateriemi VARTA stojí Johnson Controls Power Solutions, globální lídr trhu v oblasti tradičních olověných baterií s elektrolytem a moderních baterií pro konvenční vozidla a také pro vozidla Start-Stop, hybridy a elektromobily a první společnost, která velkosériově vyrábí lithium-iontové baterie pro hybridní vozidla. Miliony uživatelů po celém světě dnes spoléhají na naše inovativní produkty.

Zdroj: Varta